Bu Kulüp Ayda 18.500 TL Tasarruf Etti ! Nasıl Olduğunu Öğrenin.

Spor salonları, aquaparklar ve oteller gibi işletmelerde kaybolan havlular ve yıkamadan dolayı maliyetler yüksektir. Havlumat’ın mutlu müşterilerinden biri, ayda yaklaşık 18.500 TL tasarruf etti. Nasıl mı ? Hadi öğrenelim.

Problemi Tanımlama.

Kulüp, tesisteki kayıp havlu oranındaki artıştan dolayı havlu maliyetlerinin arttığını farketti çünkü kayıp havluların yerine yenilerinin konulması gerekiyordu. Artan havlu ve yıkama maliyetlerinden dolayı bir çözüm arayışı içerisine girdiler. 

Probleme Çözüm Arayışı.

Kulüp, yüksek havlu maliyetlerini azaltmak ve havlu kayıplarını önlemek için bir çözüm arayışına girdi. Daha sonra, öncü havlu takip sistemi olan Havlumat’ı keşfettiler. Bu sistemi kulübe entegre etmeye karar verdiler. 

Sistemin Entegrasyonu

Kulüp sistemi entegre ettikten hemen sonra, havlu maliyetleri farkedilir derecede düştü. Havlumat Havlu Takip Sistemi sayesinde havlular artık kaybolmuyordu ve aynı zamanda, kulüp ekstra havlu kullanımını ücretlendirme imkanına da sahip oldu. Bu sayede kulüp, ayda 18.500 TL’ye kadar tasarruf etmiş oldu.

Günlük havlu kullanan kişi sayısının 580 olduğu ve her kişinin 3 havlu kullanma hakkı olduğu bir kulüpte yapılan çalışmada aşağıdaki değerler elde edilmiştir.

Havlumat, Havlu Maliyetlerini Düşürür ve Kayıpları Önler. 

Havlumat, havlu kayıplarını %100’e kadar önler ve üyelerin ekstra havlu kullanımını ücretlendirmenizi sağlar. Sistem, eğer üye kirli havluyu kirli haznesine bırakmazsa üyenin tesisten çıkmasına izin vermez.

Kayıp havlulardan ve yüksek havlu maliyetlerinden bıktınız mı ?Kolayca tesisinizin havlularını takip mi etmek istiyorsunuz ? Hemen bizi arayın ve tasarruf etmeye başlayın !

Havlumat Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin.

Havlumat, yazılım ve donanımlarının tamamı 23 yıllık tecrübesi ile Senkron Yazılım tarafından geliştirildi. Sektöründe öncü yeniliklere imza atan Senkron Yazılım hakkında daha fazla bilgi almak için linke tıklayın: https://www.senkron.net/

İletişime Geç