Fazla Havlu Kullanımlarını Ücretlendirin

Günümüzün en büyük problemlerinden birisi de israftır. Bu hem bireysel hem de kurumsal anlamda maddi manevi açıdan birçok zarar vermektedir.

Bu nedenle bunun önüne geçebilmek için çalışmalar yapılmalıdır. Bugünkü yazımızda sizlere gereksiz hau kullanımından doğan israfı önlemek ve kayıpların önüne geçmek için özel olarak tasarlanan Havlumat ürünümüzden bahsedeceğiz.

fazla havlu kullanimi

Havlumat Havlu Takip Sistemi, spor salonları, oteller, yüzme havuzları ve aqua parklar için özel olarak geliştirilmiş bir sistemdir. Havlumat sistemi, yenilikçi ve modern teknolojisi ile tüm tesislere büyük avantajlar sağlamaktadır. Havlumat ile üye ve konukların havlu kullanımını takip edebilir, bununla beraber havlu stok durumunu da sürekli olarak kontrol edebilirsiniz. Bu hem müşterinin memnuniyetini sağlar hem de sizin zarar etmenizin önüne geçer.

Bilindiği üzere döviz yükseldikçe tesislerin maliyetleri de o oranda artmaktadır. Günümüzde otel, yüzme havuzları, spor salonları ve aqua park gibi tesislerde tasarruf anlamında ciddi adımlar atmak gerekmektedir. Aksi takdirde kazançlar düşecek ve zarar da artacaktır. Bu tip tesislerin en önemli gider kalemlerinden birisi de havlulardır. Havlu satın alma ve yönetim maliyetleri bazı durumlarda işletmeleri gerçekten zorlar. Bu nedenle de fazla havlu kullanımlarını ücretlendirme yoluna gidilerek, zarar en aza indirgenebilir.

Örneğin üyelere günde sadece 1 havlu kullanım hakkını ücretsiz vererek 2. havlu ve sonrasını ücretlendirebilirsiniz.

HAVLUMAT İLE TASARRUF EDİN

Müşterileriniz ve üyeleriniz tesislerinizde havlu kullanmak istemektedir. Bu havlu kullanımı eğer kontrol altında tutulmazsa, üyeler ekstra havlu kullanımına gidebilir.  Bu da size ciddi anlamda maliyet oluşturacaktır. Yapılan araştırmalar doğrultusunda havlu takip sistemi ile havlu kullanımı takip edildiği takdirde bu kullanım oranları tamı tamına yüzde 30 olarak düşmektedir. Bu da tesislerin ciddi anlamda tasarruf sağlayacağını gösterir. Eğer sizler de havlu konusunda sıkıntı yaşıyor ve tesisin zarar etmemesini istiyorsanız Havlumat sistemlerinden yararlanmalısınız.

Havlumat’ın avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İletişime Geç