Havuz ve Aquaparklarda Havlu Takibi

Havuzlar ve Aquaparklar 

Sıcak ve bunaltıcı yaz günlerinde rahatlamak ve ferahlamak istediğimizde akla ilk gelen yerler havuzlar ve aquaparklardır. Suyla haşır neşir olmak insanlara mutluluk veriyor. Havuzlar ve aquaparklar, biraz eğlenmek ve iyi vakit geçirmek için gidilecek en iyi yerler arasında geliyor. 

Havlu Kayıpları 

Bazı havuzlarda ve aquaparklarda misafirlere havlu sunulurken, bazılarında sunulmuyor.  Eğer havluların misafirlere sunulduğu bir havuz veya aquapark düşünecek olursak, bu işletmelerde yüzlerce ve binlerce havlulunun misafirler tarafından çalınabileceği gerçeğini fark etmemiz çok zaman almayacaktır. Ne yazık ki, bazı misafirler onlara sunulan havluların artık kendilerine ait olduğunu ve götürmelerinde bir sakınca olmadığını düşünürken, bazıları yalnızca hata ile havluları beraberlerinde götürebiliyorlar. Kasten olsa da olmasa da, bu durum havuz ve aquapark yönetiminin ayda binlerce lira zarar etmesine neden oluyor. 

Maliyet Artışı

Buna bağlı olarak, kaybolan ve çalınan havlular, bu işletmeler için çok yüksek bir maliyet kalemi oluşturabilir. Çünkü çalınan ve kaybolan yüzlerce hatta binlerce havlunun yerine yenileri konması gerekir. Artan maliyetler, büyümek, gelişmek ve hayatta kalmak isteyen bir işletmenin en son isteyeceği şeydir. Büyüme ve başarının anahtarı düşük maliyet yüksek gelirden geçer. Peki maliyetler nasıl düşer ? 

 

Havuzlar ve Aquaparklar için Havlu Takibi

Neyse ki, havuzunun veya aquaparkınızın havlu maliyetlerini düşürmenin kolay bir yolu var. 

Havlumat sayesinde artık asla tek bir havlunuzu bile kaybetmeyeceksiniz. 

Havlumat, oteller, aquaparklar, fitness kulüpleri ve havuzlar için özel olarak geliştirilmiş, tüm havlularınız üzerinde size kesin kontrol sağlayan akıllı bir havlu takip sistemidir. 

Havlumat Havlu Takip Sistemi

İnovatif teknolojisi sayesinde Havlumat Havlu Takip Sistemi, havlu kayıplarını ve çalıntıları %100 önler. Artık hiçbir havlunuzu kaybetmeyeceksiniz. Havlu maliyetlerine ve havlu kayıplarına dur deyin ! 

Buna ek olarak, Havlumat Havlu Takip Sistemi ziyaretçi başına kullanılabilecek havlu miktarını sınırlandırmanızı ve ekstra kullanımları ücretlendirmenizi de sağlar. 

Havuz ve aquaparklarda, her gün yüzlerce hatta binlerce havlu kullanılıyor. Kayıp ve çalıntı oranları oldukça yüksek. Havlumar Havlu Takip Sistemi’nin havuzunuzda veya aquaparkınızdaki havlularınızı takip etmesine izin verin ve hemen tasarruf etmeye başlayın ! 

 

Daha fazla öğrenin. 

Email veya telefon yoluyla bize ulaşabilir, veya iletişim formunu doldurarak bilgi talep edebilirsiniz. Sorularınızı cevaplamak için sizinle en kısa sürede iletişime geçiyor olacağız. 

Ayda 18.000 TL tasarruf eden işletmeyi ele aldığımız blog yazımız : 

https://www.havlumat.com/bu-kulup-ayda-18-500tl-tasarruf-etti/

Diğer Senkron ürünlerine ulaşmak için : www.senkron.net 

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın, hiçbir güncellemeyi kaçırmayın !