MACFit’lerin Tercihi Havlumat

Havlumat büyük markalar ile işbirliği anlaşmalarına devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen spor salonu işletmecileri arasında yer alan, MAC ve Macfit markaları altında iki farklı konseptte spor salonlarının sahibi Mars Sportif, en yeni teknolojileri kullanarak sporu günlük yaşam içine daha etkin kılmaya ve müşterilerini memnun etmeye devam  ediyor. 6 adet Mac ve 75 adet Macfit kulübüyle Türkiye’nin 12 ilinde hizmet veren Mars Sportif’in tercihi Havlumat oldu.

200 Binden fazla üyeye spor yaptıran Mars Sportif, Havlumat’ı Türkiye’deki tüm kulüplerine entegre etme kararı aldı. Türkiye’nin büyük şehirlerindeki spor tutkunlarına ulaşmayı hedefleyen marka, Havlumat ile işletme verimliliğini iki katına çıkarmayı ve maliyetlerini minimum seviyeye indirgemeyi hedefliyor.

Türkiye’nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif, MACFit markasıyla sporu herkes için erişilebilir kılmanın yanı sıra inovatif anlayış ile kullandığı yeni teknolojiler sayesinde hem müşteri memnuniyetini artırıyor hem de akıllı spor salonu anlayışıyla işletme maliyetlerini kontrol altına alıyor.

Kaliteli hizmet veren kulüpler açarak büyümeye devam eden Macfit ailesinin Havlumat’ı tercih etmesindeki en önemli faktör Havlumat’ın tesiste kullanılan tüm havluların geri dönüşünü takip ederek kayıpları %100 azaltması ve havlu takip sistemi ile tesiste yaşanan gereksiz havlu kullanımını büyük bir oranda azaltarak israfı önlemesi.

Havlumat, havlu kullanımını havlularda yer alan akıllı çipler sayesinde otomatik izliyor, işletmelere kaybolan havluların maliyetlerini telafi etmeye olanak sağlıyor. Kaybolan havluların veya havlu kullanım ücretlerinin üyeye yansıtılmasını sağlayan Havlumat, havlu kullanım oranlarını azaltarak yıkama maliyetlerini düşürüyor.

Havlumat, yazılım ve donanımlarının tamamı 23 yıllık tecrübesi ile Senkron Yazılım tarafından geliştirildi. Sektöründe öncü yeniliklere imza atan Senkron Yazılım hakkında daha fazla bilgi almak için linke tıklayın: https://www.senkron.net/

İletişime Geç