Bir otel veya spor merkezi işletiyorsanız, muhtemelen bu tesislerin ne kadar yıkama maliyetinin olduğunu biliyorsunuzdur. Daha kârlı ve düşük maliyetli bir tesis olabilmek için, diğer tüm maliyet kalemlerinin yanı sıra yıkama maliyetlerini de düşürmelisiniz. Yüksek maliyetler tesisinizin büyümesini yavaşlatabilir ve bu kimsenin istemeyeceği bir şeydir. Peki ne yapıyoruz ?

Havlu takibi kesinlikle bu tür tesisler için harika bir fikirdir. Oteller ve spor tesisleri çok yüksek havlu maliyetlerine ve buna bağlı olarak yüksek yıkama maliyetlerine sahiptir. Bu tesislerde yüzlerce havlu kayboluyor ve çalınıyor, buna bir çözüm gerekiyordu. Kaybolan ve çalınan havluların tekrar yerine konması demek ek maliyet demektir, bu durum özellikle de büyük tesisler için çok pahalıya mal olur. Hepimizin beklediği çözüm burada: Havlumat Havlu Takip Sistemi.

Havlumat özellikle oteller, fitness kulüpleri, stüdyolar, SPA’lar ve su parkları için tasarlanmıştır. Sistem tesis içindeki tüm havluları takip etmenizi sağlar ve havlu kayıplarını %100’e kadar önler. Üye başına havlu kullanım miktarını sınırlayabilir ve ekstra kullanımı ücretlendirebilirsiniz. Havlumat ayrıca havlu kullanımını azaltır ve buna bağlı olarak yıkama maliyetlerinde de düşüş gözlemlenir.

Üyeler ve misafirler havluların takip edildiğini bildiklerinde daha az havlu kullanma eğiliminde olur. Ayrıca bu durum havlu kayıplarının ve çalıntıların da çok yüksek miktarda düşmesini sağlar. Üyeler ve misafirler de havluyu kirli çöp kutusuna geri koymadan turnikeden çıkış yapamazlar. Bu şekilde, havlu kayıpları ve hırsızlıkları %100 önlenir ve artan havlu maliyetleri ortadan kalkmış olur.

Havlumat’ın havlularınızı takip etmesine ve çamaşır yıkama azaltmasına izin verin, böylece kayıp havlular yerine yenilerini almaya değil, daha önemli olan şeylere yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Diğer blog yazılarımıza göz atın: https://www.havlumat.com/blog

Bizi Linkedin’de takip edin! : https://www.linkedin.com/company/19177365/