Resort Otellerde Havlu Operasyonlarını Otomatik Hale Getirin!

Günümüzde havlu kullanımının en yoğun olduğu alanlardan biri resort otellerdir. Havuz,spa,plaj gibi alanlarda akla ilk gelen ihtiyaç havludur. Dolayısıyla bu bölgelerdeki havlu işlemlerini otomatikleştirmek ve kontrol altına almak için tasarlanmış bir havlu takip sistemine ihtiyaç duyulmaktadır. İşte tam da bu noktada devreye Havlumat giriyor. Kullanımı çok basit olan bu havlu takip sistemi sayesinde hem kullanıcının hem de işletme sahibinin yüzü gülüyor. İşletme ise daha modern ve hijyenik bir tesis haline dönüşüyor. Peki bunların dışında Havlumat işletme sahibine ne gibi katkılar sağlıyor?

Çalışan maliyetlerini düşürür!

Otellerde maliyetleri düşürmek kara giden yolda elbette ki en önemli adım.Havlumat ise maaliyetleri düşürme ve hizmet kalitesini arttırma konusunda size oldukça katkı sağlayacak bir havlu takip sistemi.Çünkü Havlumat ile misafirler havlularını Havlumat’tan kendileri alacaklar.Dolayısıyla siz de bu alanda çalıştırmak için ekstra bir personele ihtiyaç duymayacaksınız. Bu da işveren için personel maliyetlerinin ciddi oranda düşmesi demek.

Havlu kayıplarının önüne geçer!

Misafirler bileklik veya kartları ile Havlumat’tan havlularını aldıktan sonra kaç havlu aldıysa hesaplarına kaydolur sonrasında ise kullanılan bu havlular kirli havlu haznesine atılır. Yıkanabilir çipli etiketler sayesinde havlulardaki kayıp ve çalıntı durumlarının önüne geçilir ve azalan, kaybolan havlular tarih olur. İlave olarak alınan ya da teslim edilmeyen havlular için ise ekstra ücretlendirme yapılır ve bu da tesisinizin kazanç elde etmesine yardımcı olur ve havlu kullanımı azaltılmış olur. Aynı zamanda Havlumat’taki havlu sayısı kritik seviyeye indiğinde personele bildirim gider, böylece Havlumat’taki havlular hiçbir zaman bitmez

Harcamaları azalt!

Personel maliyetlerinin azalmasına ek olarak Havlumat sayesinde yıkama maliyetleri %40 oranında düşer Bu da kaynakların verimli kullanılmasına katkıda bulunur aynı zamanda zaman tasarrufu konusunda da en yakın dostunuzdur.Tüm bu tasarruflar sayesinde siz de tesisinizi daha çevre dostu bir tesise dönüştürmüş olursunuz.

Siz de müşteri memnuniyetinin yüksek ve hizmet kalitesinin maksimum olduğu,çevre dostu hijyenik bir tesise dönüşmek istiyorsanız kendinize ve misafirlerinize Havlumat deneyimini yaşatın.

Diğer blog yazılarımıza göz atmak için: https://www.havlumat.com/blog/
Senkron Yazılım hakkında detaylı bilgi edinin: https://senkron.net/
Bizi Linkedin’den takip etmeyi unutmayın! https://www.linkedin.com/company/19177365/