Havlumat İle Tesisinizin Karlılığını Arttırın!

Havlumat ile tesisinizdeki havlu kullanımını ve kullanım sonrası takiplerini gerçek zamanlı sağlayabilir; bununla ilgili düzenli veriler alabilirsiniz. Havlumat’ın size sunacağı güçlü raporlamalar ile operasyonel planlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Havlumat işletme giderlerinizi azaltarak kârlılığı; hijyenik havlu kullanımı ile müşteri memnuniyetini arttırır.

 

1- Gerçek zamanlı takip: 

Havlu içerisindeki yıkanabilir çipler sayesinde Havlumat, tesisinizdeki tüm havluları gerçek zamanlı olarak takip etmenize olanak sağlar.

2- Kayıpları engeller: 

Üyeler tesisi terk ederken havluları kirli haznesine bırakmak zorundadırlar, aksi takdirde çıkış sağlayamazlar. Çipler de havluların tesis içerisinde kalmasını garanti eder.

3- Karlılığı arttırır: 

Kaybolan ve çalınan havluların yerine sürekli yenilerini koymak, ciddi derecede maliyete sebep olur. Havlumat ile havlu kayıplarını sıfıra indirip, daha karlı bir tesis olma yolunda ilk adımınızı atabilirsiniz.

4- Operasyonları kolaylaştırır:

Havlumat, temiz havlu haznesindeki havlu sayısı kritik seviyeye düştüğünde çalışanlara bildirim gönderirir. Bu sayede, temiz havlu haznesinde daima yeterli sayıda temiz havlu olduğundan emin olabilirsiniz. Üstelik havluları üyeler kendileri aldıkları için, ekstra personele gerek kalmaz ve maliyetler bu şekilde de düşürülmüş olur.

5- Raporlar ile durumu değerlendirin: 

Havlumat, size havlu kullanımları ile ilgili detaylı ve okunması kolay raporlamalar sunar. Bu sayede mevcut durum hakkında daha fazla bilgi edinebilir, gerektiği takdirde durumu düzeltmek için aksiyon alabilirsiniz.

 

Diğer blog yazılarımıza göz atmak için: https://www.havlumat.com/blog/
Senkron Yazılım hakkında detaylı bilgi edinin: https://senkron.net/
Bizi Linkedin’den takip etmeyi unutmayın! https://www.linkedin.com/company/19177365/