Yıkama sırasında havlularınız kaybolmasın!

Günümüzde spor tesisleri, yüzme havuzları, oteller ve aqua parklar en çok havlu kullanılan yerlerdir. Bu tesislerin en önemli gider kalemlerinden biri de havlular ve havlu yönetimidir.

Bu tesislerde müşterilere mutlaka hijyenik ve temiz havlular sürekli olarak sunulmalıdır. Bu hem sağlık için önemli hem de müşteri açısından önemlidir. Haliyle bu durumu sağlamak için de havluların sürekli olarak yıkanması gerekmektedir. Havlu yıkanması sırasında bazı havlular kaybolmakta ve tesis maliyetleri de artmaktadır. Hali hazırda yıkama firmalarına verilen paralar da önemli giderlerdendir.

Havlumat tesisten yıkama firmasına giden havluları ve gelen havluları sayısal olarak tespit eder.

Bu sayede havluların yıkama esnasında kaybolmasının da önüne geçilir. Kaybolsa bile gerçekleşen kaybı temizlik firmanıza faturalayabilirsiniz.

HAVLUMAT NEDİR?

Havlumat, tesislere büyük kolaylık sağlayan bir havlu yönetim sistemidir.

Otomat bir sistem olan Havlumat, havlu kullanımının yoğun olduğu her yerde (spor salonları, yüzme havuzları, oteller, aqua parklar, sahil işletmeleri) kullanılabilir.

Havlumat ile tesis müşterilerinin havlu takibini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Havlumat hem ekstra personele olan ihtiyacı ortadan kaldırır hem de yıkama firmaları ile yaşadığınız problemleri ortadan kaldırır.

  • Havlu yıkama süreçleri için gereken takip süresi en aza indirgenir
  • Havlular kaybolmaz
  • Sudan tasarruf edilir
  • Yıkama maliyetleri yüzde 30 oranında azalır
  • Personel mesaisinden tasarruf sağlanır
  • İşletmeniz modern ve hijyenik bir tesise dönüşür!
  • Havlumat havlu kullanımını azalttığı için daha az enerji, su ve deterjan kullanılmış olur ve doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunulur

Eğer sizlerin de havlu konusunda desteğe ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilir ve Havlumat’ı tesisinize kurulumunu sağlayabilirsiniz.

İletişime Geç